http://adoraahsap.com
Adora Antalya Ahşap Ürünleri ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ticaret hayatına 1998'lı yıllarda Antalya'da mobilya Tasarım ve İmalatını başlamıştır. Ahşap sektörü ile ilgili her türlü Ahşap Çardaklar, Ahşap Kamelya, Pergole, Pergola, Çatılı Piknik Masaları, Ahşap Çit, Kütük Masa, Ahşap Deck, Lambiri Döşeme satışlarına başlamıştır. Misyonumuz: Modern imkanlara sahip, eğitimli insanların özveri ile çalıştıkları, kalite ve verimliliğin sürekli olduğu marketler zinciri ile üretim, mal ve hizmet çeşitliliğini artırarak ahşap ürünleri sektöründe öncü ve marka olmak. "Adora Ahşap Atölyesi Ahşap Ürünleri".
http://adoraahsap.com
Adora Antalya Ahşap Atölyesi Ürünleri kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir. Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için ürünlerimizin sağlam, etkili ve güvenilir olarak sağlamak. Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler sağlamak. Müşterilerimize en uygun fiyat ve en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
http://adoraahsap.com

Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak. Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak. Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Adora Ahşap Ürünleri Kalite Politikası'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.